Richard
10
Ondanks het feit dat ik al ruim 20 jaar klant ben, kan ik mijzelf geen grote afnemer noemen maar wel een trouwe...
Marlies
10
Mijn bestelling is snel opgepakt, verwerkt en geleverd. Hartstikke bedankt hiervoor...
Gert
10
Een prettige en vlotte service, goed advies, mooie collectie en veel gemaak door het aan huis bezorgen.

Whisky, wijn en dranken kopen Amstelveen The Art of Wines

Dichtbij Amstelveen, in het verlengde van de Beneluxbaan, naast het Gelderlandplein en bij de VU vindt u onze winkel met circa 800 wijnen, 150 whisky's en tal van ander gedistilleerd. Van Domiziano Negroamaro del Salento (misschien wel de beroemdste wijn van Nederland) tot Brunello di Montalcino, een zeer uitgebreid assortiment wijnen en gedistilleerd in alle prijsklassen.

Bent u niet in de gelegenheid om te komen, dan bezorgen wij de wijn met onze eigen transportdienst. Wij leveren aan horeca, bedrijven en particulieren.

Bent u een bekende klant van ons? Een telefoontje of een email en u krijgt uw bestelling snel geleverd. Bent u een nieuwe klant, neem dan contact op en bespreek de mogelijkheden 020-6446767 of stuur een mail info@theartofwines.nl

Komt u zelf? Wij beschikken over ruime parkeergelegenheid rondom ons pand.

U kunt natuurlijk ook wijn online bestellen via onze webshop

Even geduld a.u.b.